phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Gąbinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Gąbinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz audytom dotyczącym jakości ciągle kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem wyłącznie trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co oznacza na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych dostawców drewna, co sprawia, że mamy gwarancję co do doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Gąbinie oraz całym kraju, zapewniając jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Naturalne i bezpieczne metody ogrzewania lokali mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimy, który wiąże się w szczególności z zakupem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę podstawowych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi surowcami, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione w szczególności wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały cechowały się wysoką jakością. Tylko w taki sposób możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź awarii. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Gąbinie prowadzimy od dawna – zachęcamy do zakupu opału i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego typu materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz ekologią użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru opału warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy przede wszystkim wykorzystywać materiały z właściwymi poświadczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością opału, co powoduje, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Gąbinie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Opał charakteryzuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Warto również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, gdyż jest to materiał produkowany z trocin drzew iglastych i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki kooperacji, a przy tym optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Gąbin oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Gąbin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi świetny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, gdyż to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do