phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kamieńcu Ząbkowickim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kamieńcu Ząbkowickim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także cecha, która potwierdza wyższość dostępnego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem tylko materiałów wolnych od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co przekłada się na na przykład minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych dostawców trocin, wskutek czego mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Kamieńcu Ząbkowickim oraz wielu regionach Polski, gwarantując jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i niezawodne ogrzewanie pomieszczeń domowych lub firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który wiąże się szczególnie z poszukiwaniem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych powodów. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane szczególnie wśród osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione materiały opałowe charakteryzowały się doskonałą jakością. Wyłącznie takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Kamieńcu Ząbkowickim realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zapotrzebowaniem, które stale wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że tego typu materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz ekologią spalania, a także szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Należy w szczególności kupować materiały certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia pożądaną ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Klientów w Kamieńcu Ząbkowickim serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że może spełnić wszelkie wymagania i życzenia współczesnych klientów. Opał cechuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, ponieważ jest to materiał produkowany z strużyn drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne zasady współpracy, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Kamieniec Ząbkowicki oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kamieniec Ząbkowicki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, jako że to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do