phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Rucianem-Nidzie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Rucianem-Nidzie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również cecha, która udowadnia przewagę oferowanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i audytom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z jedynie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co oznacza na przykład minimalną spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych dostawców trociny, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej klasy tego surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Ruciane-Nida oraz całej Polsce, gwarantując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie lokali domowych oraz firmowych stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa coraz większą popularność przez parę istotnych czynników. Jednym z najważniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione materiały cechowały się świetną jakością. Wyłącznie w taki sposób możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy przy tym pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Rucianem-Nidzie realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas spalania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu warto przeczytać opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto również kupować materiały z właściwymi certyfikatami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia wymaganą produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Rucianem-Nidzie serdecznie zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Paliwo wyróżnia się świetną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na otoczenie, jako że to opał produkowany z strużyn drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady współpracy, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Rucianem-Nidzie oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ruciane-Nida

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych, jako że to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do