phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kuźni Raciborskiej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kuźni Raciborskiej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i audytom dotyczącym jakości ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych dostawców trociny, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Kuźnia Raciborska oraz całym kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Naturalne i sprawdzone metody ogrzewania lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimy, który wiąże się między innymi z poszukiwaniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych powodów. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by wykorzystywane materiały opałowe cechowały się świetną jakością. Wyłącznie takim sposobem mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź awarii. Sprzedawany przez naszą firmę workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Kuźni Raciborskiej realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz uznaniem, które stale rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki opał odznacza się niskim kosztem oraz ekologią spalania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Podczas wyboru produktu warto sprawdzić opinie o pellecie, aby towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim wybierać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi idealną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła na etapie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Kupujących w Kuźni Raciborskiej serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia dzisiejszych klientów. Pellet odznacza się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na naturę, jako że jest to materiał opałowy produkowany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki kooperacji, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Kuźni Raciborskiej oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kuźnia Raciborska

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków firmowych, jako że to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do