phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Lidzbarku Warmińskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Lidzbarku Warmińskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także cecha, która potwierdza przewagę dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem tylko trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niewielką spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Lidzbark Warmiński oraz całej Polsce, gwarantując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne i niezawodne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się szczególnie z szukaniem wydajnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zdobywa na coraz większej popularności przez kilka ważnych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi metodami, również sieciowego, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Lidzbarku Warmińskim realizujemy już od dawna – zachęcamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz uznaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy odznacza się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury podczas używania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy przede wszystkim kupować produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością opału, co zapewnia, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i zapewnia pożądaną ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Lidzbarku Warmińskim gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy charakteryzuje się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na przyrodę, ponieważ jest to opał produkowany z trocin drzew iglastych i wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady współpracy, a także korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Lidzbark Warmiński oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Lidzbark Warmiński

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i budynków firmowych, gdyż jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do