phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kostrzynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kostrzynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Pellet drzewny został przygotowany na bazie trociny drewna iglastego, a jego wysoką jakość gwarantuje m.in. certyfikat EN Plus A1 oraz przeprowadzane okresowo audyty jakości produktu. Nasz pellet jest produktem niespiekającym się, co oznacza, że trociny, z których został on wykonany, nie są zanieczyszczone składnikami mineralnymi (przez składniki mineralne rozumie się m.in. piasek oraz korę). TOP pellet workowany jest oferowany klientom w przystępnej cenie. Cena pelletu jest uzależniona od różnorodnych czynników, w tym m.in. od parametrów jakościowych produktu opałowego (oferowany przez nas pellet to produkt premium). Sprzedaż pelletu opałowego ma charakter hurtowy, a produkt nie jest sprzedawany luzem. Sprzedaż produktu TOP Pellet jest organizowana na dwa sposoby: poprzez najlepsze składy opału znajdujące się w Kostrzynie oraz za pośrednictwem naszej strony internetowej.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Dlaczego warto wykorzystać pellet do ogrzewania? Takie rozwiązanie wiąże się z wieloma korzyściami, dlatego też ten produkt opałowy zyskuje w ostatnich latach na popularności. Przede wszystkim dobry pellet to produkt ekologiczny. Ogrzewanie pelletem pomieszczeń to sposób bezpieczny dla środowiska, ponieważ jego spalanie przekłada się na zmniejszoną emisję niebezpiecznych związków chemicznych do atmosfery. Kotły na pellet są również bardzo korzystnym wyborem pod względem finansowym. Warto przy tym pamiętać, że - aby ogrzewanie pelletem wiązało się z niskimi kosztami oraz było przyjazne środowisku - należy koniecznie zadbać o to, by wykorzystywane paliwo opałowe cechowała najwyższa jakość. Tylko wówczas, gdy stosujemy produkty z górnej półki (np. TOP pellet), nie musimy obawiać się, że piec na pellet jest narażony na niszczenie wskutek korozji. W przeciwnym wypadku, po kilku latach może być konieczna wymiana całego systemu grzewczego, co jest rozwiązaniem kosztownym.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet jest obecnie bardzo popularnym rozwiązaniem z uwagi na jego ekonomiczność oraz ekologiczny charakter. Spalanie pelletu, jak już wspomniano, cechuje emisyjność niższa w porównaniu do innych paliw - podczas spalania jest emitowana bardzo mniejsza ilość dwutlenku węgla. Należy jednak mieć na uwadze, że aby pellet opałowy spełnił swoją funkcję, a jego zalety zostały w pełni wykorzystane, należy wybrać produkt dopasowany do posiadanego kotła. Ważnym parametrem jest kaloryczność pelletu - jest to właściwość pokazująca, ile ciepła generuje spalane paliwo. Innym z istotnych czynników jest cena pelletu, która powinna być dostosowana do potrzeb oraz możliwości finansowych użytkownika. O zaletach tego rodzaju paliwa opałowego można przekonać się przeglądając w sieci opinie o pellecie - poznanie zdania pojedynczych użytkowników może być dobrym sposobem na weryfikację informacji o zaletach i wadach jego używania.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Pellet drzewny TOP Pellet posiada certyfikat EN Plus A1, który gwarantuje jego wysoką jakość pod względem energetycznym. Dzięki temu produkt ten jest coraz chętniej wybierany przez użytkowników domowych oraz firmowych. TOP Pellet ma charakter ekologiczny - nie tylko jego spalanie, ale także produkcja pelletu jest bardzo przyjazna dla środowiska i nie emituje dużych ilości CO2. Dzięki temu producent pelletu jest w stanie zaoferować produkt wysokiej jakości. Sprzedaż pelletu w Kostrzynie jest ważnym elementem naszej działalności, a cena za tonę pelletu niezwykle atrakcyjna, dlatego zachęcamy do kontaktu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kostrzyn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

TOP Pellet jest popularnym rozwiązaniem i jest stosowany w produktach o różnym przeznaczeniu. Jest on przydatny także w przypadku pomieszczeń firmowych. W związku z tym ważne jest, aby jego używanie było opłacalne. Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i w ramach swojej działalności prowadzi hurt pelletu (z zakupem dużych ilości produktu wiążą się atrakcyjne ceny hurtowe). Pellet drzewny nabywany w cenach oraz ilościach hurtowych cechuje się wysokim poziomem opłacalności, zachowując przy tym odpowiednią jakość.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do