phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ozimku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ozimku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik oferowanego u nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub innymi minerałami, co przekłada się na na przykład niską podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie sprawdzonych sprzedawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Ozimek oraz wielu regionach kraju, gwarantując jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i bezpieczne sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź przedsiębiorstwa to jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się w szczególności z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Obecnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych czynników. Jednym z nich jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, przez co jest doceniane w szczególności wśród osób skupiających się na optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie takim sposobem mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można również pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Ozimek prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie użytkowania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, aby zakup spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy w szczególności stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą opału, co sprawia, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury na etapie spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Ozimku serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia współczesnych nabywców. Opał wyróżnia się optymalną wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla środowiska naturalnego, ponieważ jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego lub wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady współpracy, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Ozimek oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ozimek

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet opałowy stanowi świetny wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków firmowych, gdyż to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do