phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wadowicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wadowicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i audytom dotyczącym produktu nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem tylko trocin pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami, co przekłada się na między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych dostawców trocin, co sprawia, że mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Wadowice oraz całym kraju, dbając o jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone ogrzewanie lokali mieszkalnych oraz firmowych to jedno z podstawowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się w szczególności z zakupem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie z paru podstawowych czynników. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, dlatego jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie w taki sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Wadowice prowadzimy już od dawna – zachęcamy do kupna opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska podczas wykorzystania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także wybierać materiały certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego zakup może być uznany za trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury w trakcie spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Wadowicach serdecznie zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Opał cechuje się świetną wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na naturę, gdyż jest to materiał wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki współpracy, a przy tym niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Wadowice oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wadowice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy to doskonały wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, gdyż to materiał opałowy o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do