phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Grodkowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Grodkowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z jedynie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi minimalną spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Grodkowie oraz całym kraju, zapewniając jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem wydajnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Grodkowie prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie jest to niczym zaskakującym, ze względu na to, że taki materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i ekologią wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do powietrza, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto również stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością produktu, co gwarantuje, że jego wybór stanowi świetną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury w trakcie spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Klientów w Grodkowie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet odznacza się optymalną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na otoczenie, gdyż jest to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne warunki kooperacji, jak również przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Grodkowie oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Grodków

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy to doskonały wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, ponieważ jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do