phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Daleszycach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Daleszycach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także cecha, która udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, sumiennie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych dostawców drewna, co sprawia, że mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Daleszyce oraz całej Polsce, zapewniając jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz niezawodne metody ogrzewania lokali domowych oraz firmowych stanowi jedno z głównych zadań na okres zimy, który wiąże się szczególnie z poszukiwaniem właściwego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione zwłaszcza wśród osób skupiających się na minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Daleszyce prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia opału i do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zainteresowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał charakteryzuje się opłacalnością i ekologią wykorzystania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy także wykorzystywać materiały certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła podczas spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Daleszycach serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych klientów. Materiał odznacza się optymalną wydajnością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy także wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady współpracy, a przy tym korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Daleszyce oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Daleszyce

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to świetny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania budynków prywatnych oraz budynków firmowych, gdyż to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do