phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Błoniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Błoniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem wyłącznie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi minerałami, co zapewnia na przykład niską podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych sprzedawców drewna, dzięki czemu mamy gwarancję co do doskonałej klasy używanego przez nas surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Błonie oraz całym kraju, dbając o jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Naturalne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie lokali domowych czy firmowych stanowi jedno z podstawowych zadań na czas zimy, który wiąże się w szczególności z szukaniem właściwego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka kluczowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, co sprawia, że jest doceniane zwłaszcza wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby kupione materiały charakteryzowały się wysoką jakością. Jedynie tak mamy szansę uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Błonie realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna opału i do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na to, że taki opał odznacza się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem produktu warto przeczytać opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również stawiać na produkty z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością opału, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi idealną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Błoniu gorąco zachęcamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Opał charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy także powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, ponieważ to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych i ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady kooperacji, jak również optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Błonie oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Błonie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi idealny wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, jako że to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do