phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Aleksandrowie Łódzkim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Aleksandrowie Łódzkim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który potwierdza przewagę sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem tylko trocin wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co gwarantuje między innymi niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców drewna, co sprawia, że mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Aleksandrów Łódzki oraz całym kraju, gwarantując jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne i sprawdzone ogrzewanie lokali domowych lub firmowych to jedno z głównych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi surowcami, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można również nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Aleksandrowie Łódzkim prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu opału oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i uznaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego typu materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i ekologią wykorzystania, a także szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do powietrza, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru pelletu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także stawiać na materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia wymaganą ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Aleksandrowie Łódzkim gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet odznacza się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto również podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla natury, jako że to materiał produkowany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady kooperacji, a także niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Aleksandrów Łódzki oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Aleksandrów Łódzki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy to świetny wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, gdyż to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Długotrwałe działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do