phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bielsku-Białej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bielsku-Białej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie trocin pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co gwarantuje na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych dostawców drewna, przez co mamy gwarancję co do doskonałej klasy tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Bielsko-Biała oraz licznych regionach Polski, zapewniając jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz bezpieczne metody ogrzewania mieszkania czy przedsiębiorstwa stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zyskuje coraz większe uznanie z paru podstawowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy awarii. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy także zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Bielsko-Biała prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą i zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że tego typu opał charakteryzuje się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury w trakcie spalania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto również stawiać na produkty z odpowiednimi certyfikatami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi trafioną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Bielsku-Białej gorąco zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Paliwo charakteryzuje się świetną wydajnością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla natury, gdyż to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady partnerstwa, a także optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Bielsko-Biała oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bielsko-Biała

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów biznesowych, gdyż to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do