phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zaklikowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zaklikowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który podkreśla wyższość sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z jedynie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co gwarantuje na przykład niską podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych dostawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Zaklików oraz całym kraju, utrzymując jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych to jedno z głównych zadań na czas zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zdobywa coraz większą popularność z kilku kluczowych czynników. Jednym z najważniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, co sprawia, że jest doceniane szczególnie wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź awarii. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy również zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Zaklików realizujemy od wielu lat – zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zainteresowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy odznacza się ekonomią oraz ekologią spalania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony przedmiot sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim kupować produkty z odpowiednimi poświadczeniami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego wybór może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje wymaganą produkcję ciepła na etapie spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Zaklikowie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia współczesnych klientów. Paliwo wyróżnia się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, ponieważ jest to materiał produkowany z strużyn drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne warunki współpracy, a przy tym korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Zaklikowie oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zaklików

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet opałowy to doskonały wybór. Może być zastosowany do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, gdyż jest to opał o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Długotrwałe działanie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do