phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Małomicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Małomicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z wyłącznie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co przekłada się na na przykład minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Małomicach oraz całym kraju, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne metody ogrzewania domu bądź innego budynku stanowi jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnim czasie ten opał zyskuje na coraz większej popularności ze względu na parę ważnych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, dlatego jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby zakupione materiały charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko tak mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy usterki. Sprzedawany przez nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne regulacje, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy również pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Małomicach realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zainteresowaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki opał wyróżnia się niskim kosztem i ekologią spalania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również wykorzystywać materiały z odpowiednimi oznaczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup stanowi udaną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła w trakcie spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Kupujących w Małomicach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych klientów. Paliwo odznacza się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, gdyż jest to materiał produkowany z strużyn drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki partnerstwa, a także atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Małomice oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Małomice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny to świetny wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań i obiektów biznesowych, ponieważ jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Ogromne działanie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do