phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kolonowskiem.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kolonowskiem i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik, który podkreśla przewagę sprzedawanego u nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom oraz audytom jakościowym nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z jedynie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych dostawców trocin, co sprawia, że mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Kolonowskie oraz licznych regionach Polski, dbając o jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne metody ogrzewania mieszkania czy firmy to jedno z głównych zadań na okres zimowy, który kojarzy się między innymi z zakupem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większym uznaniu z paru istotnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania innymi sposobami, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione w szczególności w przypadku osób skupiających się na minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby kupione materiały opałowe charakteryzowały się wysoką jakością. Tylko tak mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy usterki. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można także nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Kolonowskie realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do kupna opału oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zapotrzebowaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu materiał opałowy odznacza się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko w trakcie wykorzystania, jak też różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy w szczególności wykorzystywać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Kolonowskiem gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia współczesnych nabywców. Materiał odznacza się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na naturę, ponieważ to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady współpracy, a przy tym niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Kolonowskiem oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kolonowskie

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy to świetny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych, gdyż to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie działanie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do