phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Stawiszynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Stawiszynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także cecha, która udowadnia przewagę oferowanego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem tylko surowców pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co przekłada się na między innymi niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych dostawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej klasy używanego przez nas surowca. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Stawiszynie oraz całej Polsce, zapewniając jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie domu bądź firmy stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie z poszukiwaniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych czynników. Jednym z najważniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź usterki. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy także zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Stawiszynie prowadzimy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia produktu oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego rodzaju opał charakteryzuje się ekonomią i ekologią użytkowania, jak też szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by przede wszystkim stawiać na produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością opału, co powoduje, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury podczas spalania, które równomiernie rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Stawiszynie serdecznie zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszystkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał cechuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Warto również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, ponieważ to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne warunki współpracy, jak też niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Stawiszynie oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Stawiszyn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet workowany to idealny wybór. Może być użyty do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i obiektów przemysłowych, ponieważ to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do