phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Krasnymstawie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Krasnymstawie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który udowadnia przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem wyłącznie materiałów wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych sprzedawców drewna, wskutek czego mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Krasnymstawie oraz całym kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne i sprawdzone metody ogrzewania lokali domowych czy firmowych to jedno z najważniejszych zadań na czas zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie z kilku kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, również sieciowego, co sprawia, że jest pożądane szczególnie w przypadku osób skupiających się na minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby kupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Krasnystaw realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego typu opał wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie używania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania domów, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W momencie wyboru produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by także stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Krasnymstawie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Materiał opałowy cechuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy także wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla środowiska naturalnego, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki partnerstwa, jak również przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Krasnystaw oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Krasnystaw

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych oraz budynków firmowych, jako że to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do