phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Jaśle.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Jaśle i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także cecha, która udowadnia przewagę naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i audytom jakościowym ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami, co gwarantuje między innymi niewielką podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Jasło oraz całym kraju, gwarantując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz bezpieczne ogrzewanie domu bądź firmy to jedno z głównych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się szczególnie z zakupem właściwego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka ważnych powodów. Jednym z nich jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, ze względu na to jest doceniane w szczególności w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Jaśle realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz uznaniem, które nieustannie wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że taki opał odznacza się ekonomią oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska w trakcie wykorzystania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania domów, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy w szczególności wybierać produkty z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury podczas spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Jaśle gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał odznacza się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest także wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla środowiska naturalnego, gdyż to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego lub wiórów z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady współpracy, a przy tym przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Jasło oraz w całym kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Jasło

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie domów, mieszkań i budynków przemysłowych, jako że to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do