phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Szubinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Szubinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również cecha, która podkreśla wyższość naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, sumiennie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z tylko trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych dostawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Szubinie oraz licznych regionach kraju, utrzymując jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne metody ogrzewania pomieszczeń domowych czy firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku podstawowych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane w szczególności wśród osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Szubinie realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia produktu i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zapotrzebowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki opał wyróżnia się ekonomią oraz ekologią używania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem materiału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy przede wszystkim wykorzystywać produkty z właściwymi oznaczeniami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą opału, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła na etapie spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Szubinie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych nabywców. Pellet wyróżnia się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, ponieważ to materiał wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki kooperacji, jak również niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Szubinie oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Szubin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nasz sklep pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, jako że jest to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do