phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowem.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowem i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z jedynie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych sprzedawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Nowe oraz licznych regionach kraju, gwarantując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Ekologiczne i niezawodne ogrzewanie domu bądź firmy to jedno z podstawowych zadań na czas zimy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka ważnych czynników. Jednym z nich jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, co sprawia, że jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w ten sposób możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy awarii. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne wytyczne, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można również nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Nowe realizujemy od wielu lat – zachęcamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał charakteryzuje się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie spalania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto w szczególności stawiać na produkty z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Nowem gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i życzenia współczesnych klientów. Paliwo charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na przyrodę, ponieważ to materiał produkowany z trocin drewna iglastego lub ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady kooperacji, jak również przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Nowem oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowe

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, gdyż jest to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do