phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Radzyminie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Radzyminie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z jedynie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi niewielką spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych dostawców drewna, wskutek czego mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Radzymin oraz całej Polsce, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Ekologiczne i niezawodne metody ogrzewania mieszkania bądź firmy to jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności z zakupem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku istotnych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, także sieciowego, ze względu na to jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Radzyminie realizujemy już od dawna – zapraszamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki materiał opałowy odznacza się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie użytkowania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również stawiać na materiały z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą opału, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła w trakcie spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Klientów w Radzyminie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo cechuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto również wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na przyrodę, gdyż jest to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki współpracy, a także niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Radzymin oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Radzymin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet workowany to zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie budynków prywatnych i budynków przemysłowych, ponieważ jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do