phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Skale.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Skale i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i audytom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem jedynie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami, co oznacza na przykład niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych dostawców trociny, przez co mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości tego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Skale oraz całej Polsce, dbając o jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych to jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje coraz większą popularność ze względu na parę kluczowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane szczególnie wśród osób skupiających się na minimalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie tak można uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Skale realizujemy już od wielu lat – zachęcamy do nabycia opału i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz ekologią spalania, jak również szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Podczas wyboru produktu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy w szczególności kupować produkty z odpowiednimi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła na etapie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Skale serdecznie zachęcamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał opałowy odznacza się optymalną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na naturę, jako że jest to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady kooperacji, jak też optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Skała oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Skała

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet opałowy stanowi idealny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania budynków prywatnych oraz budynków przemysłowych, ponieważ to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do