phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Strykowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Strykowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się użyciem jedynie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niewielką spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych dostawców trocin, wskutek czego mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Stryków oraz całej Polsce, zapewniając jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne i niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź innego budynku to jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zyskuje coraz większą popularność ze względu na kilka kluczowych powodów. Jednym z nich jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione materiały charakteryzowały się najwyższą jakością. Jedynie tak mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Strykowie realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zapotrzebowaniem, które stale rośnie. Nie jest to niczym zaskakującym, ze względu na to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią wykorzystania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by w szczególności wybierać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością produktu, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury w trakcie spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Klientów w Strykowie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał wyróżnia się optymalną wydajnością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest również podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, ponieważ to materiał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki partnerstwa, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Strykowie oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Stryków

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Można go zastosować do zapewniania pożądanej temperatury na terenie gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, gdyż to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do