phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Blachowni.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Blachowni i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, dokładnie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z tylko materiałów wolnych od nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co oznacza między innymi minimalną spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych dostawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Blachownia oraz wielu regionach Polski, dbając o jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna oferowanego przez naszą firmę pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz niezawodne ogrzewanie domu bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimy, który wiąże się szczególnie z szukaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten materiał zdobywa na coraz większym uznaniu przez parę istotnych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Tylko tak możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Blachowni realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju materiał opałowy wyróżnia się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W momencie wyboru pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by także wybierać produkty z odpowiednimi atestami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością opału, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za udaną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła podczas spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Blachowni gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy odznacza się optymalną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, gdyż to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki współpracy, a także niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Blachowni oraz w całym kraju – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Blachownia

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet workowany to świetny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków firmowych, ponieważ to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do