phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Gostyniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Gostyniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie surowców pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co zapewnia między innymi niewielką spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych dostawców drewna, co sprawia, że mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Gostyniu oraz całym kraju, utrzymując jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne ogrzewanie mieszkania bądź przedsiębiorstwa to jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimy, który wiąże się szczególnie z poszukiwaniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka kluczowych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane szczególnie wśród osób skupiających się na minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy także pominąć tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Gostyń realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością i uznaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością i ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału należy przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto również wybierać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą produktu, co sprawia, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury w trakcie spalania, które w jednolity sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Gostyniu serdecznie zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Opał cechuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, ponieważ to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe zasady partnerstwa, a przy tym korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Gostyniu oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Gostyń

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań i budynków przemysłowych, ponieważ to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do