phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bochni.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bochni i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem jedynie materiałów pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niewielką podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Bochni oraz całej Polsce, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze i bezpieczne metody ogrzewania domu lub firmy to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten opał zdobywa coraz większe uznanie ze względu na parę istotnych powodów. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane w szczególności w przypadku osób skupiających się na minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane paliwo charakteryzowało się świetną jakością. Wyłącznie takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Bochnia prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą renomą i zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał odznacza się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas spalania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto przede wszystkim wybierać produkty z odpowiednimi poświadczeniami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością produktu, co sprawia, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i zapewnia odpowiednią produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Kupujących w Bochni gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania i potrzeby dzisiejszych klientów. Pellet odznacza się świetną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto także powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla natury, gdyż jest to materiał opałowy produkowany z strużyn drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne zasady współpracy, jak też korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Bochni oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bochnia

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy to idealny wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, ponieważ to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do