phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Słupsku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Słupsku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu opałowego, dokładnie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni jak najwyższej jakości tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Słupsk oraz wielu regionach Polski, utrzymując jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem właściwego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka ważnych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi metodami, także sieciowego, co sprawia, że jest cenione szczególnie w przypadku osób skupiających się na taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można również zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Słupsku realizujemy od dawna – zachęcamy do kupna opału i do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał wyróżnia się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania domów, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów do otoczenia, którą możemy porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru materiału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto również kupować materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością produktu, co sprawia, że jego zastosowanie stanowi udaną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury podczas spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Słupsku serdecznie zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał wyróżnia się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy także podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na naturę, jako że to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady kooperacji, a jednocześnie optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Słupsku oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Słupsk

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet drzewny stanowi świetny wybór. Można go zastosować do ogrzewania domów, mieszkań i budynków firmowych, ponieważ jest to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do