phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kłodzku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kłodzku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Wysokiej jakości pellet premium to paliwo, które powinno spełniać najwyższe standardy, potwierdzone certyfikatem EN Plus A1. Właśnie na taki pellet opałowy możesz liczyć, decydując się na naszą ofertę skierowaną do mieszkańców Kłodzka. Wybierając TOP pellet, masz gwarancję, że otrzymany produkt będzie pochodził z drewna pozyskiwanego w zrównoważony, przyjazny środowisku sposób. Dzięki współpracy ze stałymi dostawcami mamy pewność, że sprzedajemy dobry pellet, który zawiera bardzo niską zawartość popiołu. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Kłodzku zarówno stacjonarnie - w dobrych składach opału, jak i poprzez naszą stronę internetową. Nasz pellet drzewny nie jest najtańszy na rynku, ale gwarantuje Ci bezproblemową eksploatację i wysoką kaloryczność. Oczywiście dokładamy starań, by cena pelletu była przystępna i atrakcyjna, ale najważniejsze jest dla nas, by sprzedawany pellet workowany należał do najlepszych na rynku.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ogrzewanie pelletem to coraz chętniej wykorzystywane rozwiązanie w naszym kraju. Za jego popularnością kryją się nie tylko niższe koszty - zwłaszcza w porównaniu do ogrzewania prądem czy gazem, ale również ekologia. Pellet jest jednym z czystszych paliw dostępnych na rynku - podczas jego spalania wytwarza się mniej szkodliwych substancji, a całkowity ślad węglowy wynosi zero, ponieważ wcześniej drzewa, z których powstał, pochłonęły dokładnie taką samą ilość CO2 z atmosfery. Dobry pellet jest również bardzo wygodny w obsłudze - dzięki znikomej zawartości popiołów można raz na kilka dni zaglądać do pieca - zarówno dokładając paliwa, jak i usuwając pozostałości. Nowoczesny piec na pellet do prawidłowego funkcjonowania wymaga opału wysokiej jakości - takiego, którego jakość będzie potwierdzona certyfikatem EN Plus A1 (wymagają go m.in. kotły na pellet 5 klasy czy tzw. ecodesign). Tylko wtedy możesz mieć pewność bezproblemowej eksploatacji i długiego funkcjonowania swojego pieca.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wbrew pozorom nie każdy pellet jest taki sam. Paliwa te, pomimo podobnej formy i wyglądu, potrafią się znacznie od siebie różnić. Większość użytkowników jest bardzo zadowolonych, co odzwierciedla się w opiniach o pellecie, płynących ze strony osób, które zakupiły pellet opałowy z naszej strony. Ważna jest cena pelletu, jednak nie może być ona jedynym czynnikiem decydującym o zakupie konkretnego produktu. Nie mniej istotna jest m.in. kaloryczność pelletu - czyli ilość energii, jaką można pozyskać z jego spalania. Wpływa ona na wydajność tego paliwa, czyli bezpośrednio przekłada się na koszty związane z ogrzewaniem. Jednak poprawne spalanie pelletu zależy również od jego wilgotności czy zawartości popiołów. Jeśli chcesz mieć pewność, że sięgasz po produkt wysokiej jakości, to przede wszystkim zwróć uwagę na jego certyfikat - powinien posiadać EN Plus A1.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dobrej jakości pellet drzewny to rozwiązanie pozwalające na długą i bezproblemową eksploatację pieca przeznaczonego do jego spalania. Jako producent pelletu wysokiej jakości dokładamy starań, by nasz pellet był wytwarzany wyłącznie z jakościowego, wysuszonego i zawierającego niewiele popiołu drewna. Nie jest to najtańszy na rynku pellet - cena za tonę odzwierciedla wysoką jakość produktu, a biorąc pod uwagę powyższe elementy, można uznać go za atrakcyjny. Produkcja pelletu wymaga utrzymywania ściśle określonych parametrów - co znajduje potwierdzenie stosownym certyfikatem. Prowadzimy sprzedaż pelletu przez internet, a także lokalnie w najlepszych składach opału w Kłodzku.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kłodzko

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Jeśli zamierzasz kupić wysokiej jakości pellet drzewny w większych ilościach, to nie możesz trafić lepiej - nasz produkt TOP pellet spełnia najwyższe normy dotyczące tego paliwa. Oferowany przez nas hurt pellet pozwala na znaczne oszczędności, co ma kluczowe znaczenie dla wielu przedsiębiorstw i obiektów publicznych, a także składów opału i osób dokonujących większych zakupów. Oczekiwane za nasz pellet ceny hurtowe plasują się wśród najniższych na rynku, co mając na uwadze wysoką jakość, czyni z niego produkt idealny.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do