phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kańczudze.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kańczudze i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i audytom jakościowym stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niską podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych dostawców drewna, przez co mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Kańczuga oraz całym kraju, utrzymując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Naturalne i bezpieczne metody ogrzewania lokali domowych czy firmowych to jedno z głównych zadań na czas zimy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu z kilku istotnych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, dlatego jest cenione w szczególności wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź uszkodzenia. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Kańczudze realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia produktu oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą i uznaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że tego typu opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią użytkowania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W trakcie wyboru pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakup spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by w szczególności wykorzystywać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą produktu, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła w trakcie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Kańczudze gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał charakteryzuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na przyrodę, ponieważ to opał produkowany z trocin drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady współpracy, a przy tym niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Kańczuga oraz w całym kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kańczuga

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet drzewny to zawsze udany wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz budynków firmowych, ponieważ jest to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do