phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Puszczykowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Puszczykowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom i audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem jedynie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co oznacza na przykład minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Puszczykowie oraz całym kraju, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Naturalne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu czy firmy to jedno z najistotniejszych zadań na czas zimowy, który wiąże się w szczególności z szukaniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zyskuje coraz większą popularność z paru kluczowych czynników. Jednym z nich jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania innymi sposobami, również sieciowego, co sprawia, że jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały cechowały się wysoką jakością. Jedynie takim sposobem można uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy usterki. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wytyczne, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Puszczykowie prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki opał wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska w trakcie użytkowania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru opału warto przeczytać opinie o pellecie, żeby zakupiony przedmiot spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by także wybierać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą opału, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia pożądaną ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Klientów w Puszczykowie gorąco zachęcamy do kupna produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych klientów. Opał odznacza się optymalną wydajnością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest również podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na przyrodę, gdyż jest to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady kooperacji, a także przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Puszczykowie oraz na terenie całej Polski, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Puszczykowo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet workowany stanowi świetny wybór. Można go zastosować do ogrzewania domów, mieszkań oraz obiektów biznesowych, ponieważ jest to opał o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do