phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nasielsku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nasielsku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik oferowanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się wykorzystaniem tylko materiałów wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co przekłada się na między innymi niewielką spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych sprzedawców drewna, co sprawia, że mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Nasielsk oraz całej Polsce, zapewniając jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie lokali domowych czy firmowych stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zdobywa coraz większą popularność z paru istotnych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, ze względu na to jest pożądane w szczególności wśród osób skupiających się na minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko tak mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne regulacje, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można również nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Nasielsku prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia materiału opałowego i do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają największe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą renomą i uznaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego typu opał wyróżnia się ekonomią i ekologią używania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto także wybierać produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą produktu, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi udaną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury podczas spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Nasielsku gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy charakteryzuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest także wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na przyrodę, gdyż jest to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki kooperacji, a przy tym niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Nasielsku oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nasielsk

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet workowany to zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i obiektów firmowych, jako że to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. W roli zaufanego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do