phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Dobrodzieniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Dobrodzieniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się najlepszymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha sprzedawanego u nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem tylko trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych dostawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Dobrodzień oraz całej Polsce, dbając o jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Naturalne i sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu lub innego budynku stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się szczególnie z szukaniem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zyskuje coraz większe uznanie z kilku kluczowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane w szczególności wśród osób skupiających się na optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby kupione materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko w ten sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Dobrodzieniu realizujemy od wielu lat – zachęcamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz uznaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury w trakcie spalania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru opału warto przeczytać opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by w szczególności stawiać na materiały certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Dobrodzieniu serdecznie zachęcamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy cechuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na otoczenie, ponieważ jest to opał wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe zasady partnerstwa, jak też niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Dobrodzień oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Dobrodzień

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi idealny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania domów, mieszkań i budynków biznesowych, jako że jest to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do