phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Mszczonowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Mszczonowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który potwierdza przewagę oferowanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem jedynie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład minimalną podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych dostawców drewna, wskutek czego mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Mszczonowie oraz licznych regionach Polski, utrzymując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Naturalne i bezpieczne metody ogrzewania domu bądź firmy stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimowy, który kojarzy się na przykład z zakupem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru ważnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko w ten sposób możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Mszczonów realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do kupna opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą popularnością i uznaniem, które nieustannie rośnie. Nie jest to zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas używania, jak również szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem produktu warto przeczytać opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by w szczególności stawiać na produkty z odpowiednimi certyfikatami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego zakup stanowi trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła na etapie spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Mszczonowie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał cechuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla środowiska naturalnego, ponieważ jest to materiał opałowy produkowany z strużyn drewna iglastego oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady partnerstwa, a przy tym przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Mszczonowie oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Mszczonów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet workowany to idealny wybór. Może być użyty do ogrzewania budynków prywatnych oraz obiektów przemysłowych, jako że jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Ogromne działanie w branży pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do