phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Goniądzu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Goniądzu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom i audytom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem wyłącznie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład minimalną spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych sprzedawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Goniądz oraz całej Polsce, gwarantując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Ekologiczne i sprawdzone ogrzewanie domu lub przedsiębiorstwa to jedno z głównych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych czynników. Jednym z nich jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione w szczególności wśród osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały opałowe cechowały się świetną jakością. Wyłącznie tak mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Goniądzu prowadzimy już od dawna – zachęcamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zapotrzebowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko w trakcie użytkowania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony przedmiot sprostał wszystkim wymaganiom. Warto również wykorzystywać materiały z właściwymi poświadczeniami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą produktu, co gwarantuje, że jego wykorzystanie stanowi idealną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Kupujących w Goniądzu serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby współczesnych nabywców. Materiał opałowy odznacza się wysoką wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Warto też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na otoczenie, gdyż to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki partnerstwa, jak również korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Goniądzu oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Goniądz

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet opałowy to rewelacyjny wybór. Można go użyć do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych i budynków firmowych, gdyż to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do