phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Trzebiatowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Trzebiatowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu nieustannie kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z wyłącznie trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co oznacza między innymi niewielką spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych sprzedawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Trzebiatów oraz całej Polsce, gwarantując jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Naturalne oraz niezawodne ogrzewanie lokali domowych oraz firmowych stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności ze względu na parę istotnych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko tak możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy bądź usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Trzebiatowie realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najważniejsze podczas zakupu?

Pellet cieszy się dużą renomą i zainteresowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju opał charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią wykorzystania, jak też wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania domów, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą możemy przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W trakcie wyboru produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by również stawiać na produkty z odpowiednimi atestami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia wymaganą ilość ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po pokojach. Klientów w Trzebiatowie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszystkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet charakteryzuje się świetną wydajnością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto też powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, ponieważ to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki partnerstwa, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Trzebiatowie oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Trzebiatów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet workowany to doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania pożądanej temperatury na terenie gospodarstw domowych i budynków biznesowych, ponieważ to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do