phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Morawicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Morawicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który udowadnia wyższość dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem jedynie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład niską spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy tego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Morawica oraz całym kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne metody ogrzewania mieszkania lub innego budynku stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem najlepszego pelletu. W ostatnim czasie ten opał zyskuje coraz większe uznanie z kilku kluczowych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania innymi sposobami, także sieciowego, dlatego jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane paliwo charakteryzowało się najwyższą jakością. Wyłącznie tak można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Morawica realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego i do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zapotrzebowaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i ekologią wykorzystania, jak również szerokim zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by również stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością produktu, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi trafioną inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które w równomierny sposób rozprowadza się po pokojach. Klientów w Morawicach serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Paliwo cechuje się wysoką wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Warto też podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, ponieważ to opał produkowany z strużyn drewna iglastego oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady współpracy, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Morawica oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Morawica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków biznesowych, jako że jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do