phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Budzyniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Budzyniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co oznacza między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych dostawców trocin, przez co mamy gwarancję co do doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Budzyń oraz całej Polsce, gwarantując jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze oraz niezawodne ogrzewanie domu lub innego budynku stanowi jedno z najistotniejszych zadań na czas zimy, który wiąże się szczególnie z zakupem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru podstawowych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione szczególnie wśród osób koncentrujących się na optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko tak mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Budzyń prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zainteresowaniem, które nieustannie się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas spalania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy w szczególności wykorzystywać produkty z odpowiednimi atestami, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą produktu, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury na etapie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Klientów w Budzyniu gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Paliwo cechuje się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, gdyż jest to materiał produkowany z trocin drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki partnerstwa, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Budzyń oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Budzyń

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet opałowy to idealny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów biznesowych, gdyż jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do