phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sośnicowicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sośnicowicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, sumiennie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się użyciem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości wykorzystywanego materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Sośnicowicach oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Ekologiczne i niezawodne sposoby na ogrzewanie domu lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zdobywa coraz większe uznanie przez parę istotnych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie w ten sposób mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obecne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Sośnicowice realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz uznaniem, które nieustannie rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał wyróżnia się ekonomią oraz ekologią spalania, jak również różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem produktu warto przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy pamiętać, by również stawiać na produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje pożądaną ilość ciepła podczas spalania, które jednolicie rozprowadza się po budynku. Kupujących w Sośnicowicach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Pellet wyróżnia się optymalną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto również podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, ponieważ to opał produkowany z strużyn drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne warunki współpracy, a przy tym przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Sośnicowicach oraz w całej Polsce – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Sośnicowice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów firmowych, gdyż to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do