phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ostrowie Wielkopolskim.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ostrowie Wielkopolskim i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym produktu ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z jedynie materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko sprawdzonych dostawców trocin, dzięki czemu mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Ostrowie Wielkopolskim oraz całym kraju, gwarantując jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Naturalne i sprawdzone ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zadań na czas zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa na coraz większej popularności z kilku ważnych powodów. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wymagania, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Ostrów Wielkopolski realizujemy już od wielu lat – zapraszamy do kupna produktu i do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się dużą popularnością i zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki opał odznacza się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska w trakcie spalania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do otoczenia, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakupiony towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy w szczególności kupować produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi świetną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Ostrowie Wielkopolskim gorąco zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych klientów. Opał cechuje się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla natury, ponieważ jest to opał produkowany z trocin drzew iglastych lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki współpracy, jak też przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Ostrowie Wielkopolskim oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ostrów Wielkopolski

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Można go użyć do ogrzewania domów, mieszkań i budynków biznesowych, jako że jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do