phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ustroniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ustroniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również cecha, która udowadnia przewagę oferowanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i audytom dotyczącym jakości nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem jedynie trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co przekłada się na na przykład minimalną spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych sprzedawców trociny, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej klasy tego surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Ustroń oraz wielu regionach kraju, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie mieszkania lub innego budynku to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się szczególnie z szukaniem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka istotnych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, dlatego jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Ustroniu prowadzimy od dawna – zapraszamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz uznaniem, które cały czas rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego rodzaju opał odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas spalania, jak również dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ocieplania domów, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto również wybierać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością opału, co sprawia, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury podczas spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Ustroniu serdecznie zapraszamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Opał wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na otoczenie, jako że jest to materiał produkowany z strużyn drewna iglastego lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady współpracy, a przy tym niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Ustroń oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ustroń

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, ponieważ jest to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do