phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Skawinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Skawinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która podkreśla wyższość oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i audytom jakościowym stale zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z wyłącznie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi minerałami, co przekłada się na między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej klasy tego surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Skawinie oraz całym kraju, gwarantując jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie domu bądź innego budynku stanowi jedno z głównych zadań na okres zimy, który wiąże się między innymi z zakupem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, dlatego jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby zakupione materiały charakteryzowały się najwyższą jakością. Wyłącznie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji czy usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można także nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Skawina prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki opał wyróżnia się niskim kosztem i ekologią użytkowania, jak również szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W momencie wyboru opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by w szczególności kupować produkty z właściwymi poświadczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup może być uznany za trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła podczas spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Skawinie serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na naturę, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne warunki kooperacji, jak również przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Skawina oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Skawina

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet opałowy to świetny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań oraz obiektów biznesowych, ponieważ jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do