phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zwierzyńcu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zwierzyńcu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami, co przekłada się na między innymi minimalną spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych sprzedawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy wykorzystywanego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Zwierzyniec oraz całym kraju, gwarantując jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Ekologiczne i niezawodne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który wiąże się na przykład z zakupem najlepszego pelletu. Obecnie ten opał zyskuje na coraz większym uznaniu z paru istotnych czynników. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi metodami, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w ten sposób można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź awarii. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Zwierzyniec realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zainteresowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, jako że taki opał odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas wykorzystania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru materiału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by także wykorzystywać materiały z odpowiednimi atestami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury w trakcie spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów w Zwierzyńcu serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał cechuje się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne zasady kooperacji, a także optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Zwierzyniec oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zwierzyniec

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany to doskonały wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła w obrębie domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, jako że to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Wieloletnie działanie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do