phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Pelplinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Pelplinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który udowadnia przewagę dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy wykorzystywanego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Pelplin oraz całej Polsce, zapewniając jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie lokali domowych czy firmowych stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się szczególnie ze znalezieniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje na coraz większym uznaniu z kilku ważnych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione szczególnie wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje minimalną ilość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Pelplin realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju opał charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią wykorzystania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania domów, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W trakcie wyboru pelletu warto przeczytać opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy przede wszystkim wybierać produkty z właściwymi oznaczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zakup stanowi udaną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła podczas spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Kupujących w Pelplinie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy cechuje się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla otoczenia, jako że to opał produkowany z strużyn drewna iglastego oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki współpracy, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Pelplinie oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Pelplin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy to doskonały wybór. Może być zastosowany do ogrzewania budynków prywatnych oraz budynków przemysłowych, ponieważ jest to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do