phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Świdnicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Świdnicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Wydajna instalacja grzewcza ma duży wpływ na komfort użytkowania ogrzewanych pomieszczeń, a ponadto jest kluczowa w kosztach jego eksploatacji. W związku z tym warto zainwestować z pellet premium z linii produktów TOP pellet, który wytwarzany jest z trociny drewna iglastego. Jego wysokie parametry potwierdza nadany mu certyfikat EN Plus A1 poświadczający spełnianie najwyższych norm europejskich. Pellet drzewny stosowany do kotłów wyposażonych w podajniki stanowi niezwykle praktyczne rozwiązanie służące do ogrzewania budynków. Dobry pellet jest silnie sprasowany, dzięki czemu nie stanowi problemu w jego magazynowaniu. O jego wysokiej jakości świadczy to, że oferowany przez nas pellet workowany jest niespiekający się, czyli powstał z trociny, która nie była zanieczyszczona korą, piaskiem, pozostałymi składnikami mineralnymi oraz chemicznymi. Ze względu na współpracę z wybranymi dostawcami trociny nasz produkt to pellet opałowy wysokiej jakości, o czym świadczy rosnąca sprzedaż pelletu na terenie Świdnicy i w pozostałych częściach Polski. Z myślą o zadowoleniu klientów i spełnianiu najbardziej wygórowanych oczekiwań, stworzyliśmy markę premium, która jest wiodąca na rynku. Poświadczają to parametry naszego opału, a także atrakcyjna cena pelletu. Nasze biopaliwo można zakupić na wybranych składach opału w mieście Świdnica, a także poprzez stronę internetową.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Dobry pellet wyróżnia się niewielką wilgotnością, a ponadto ma duży wpływ na zminimalizowanie emisji spalin do atmosfery. W związku z tym kotły na pellet to rozwiązanie bardziej ekologiczne niż zastosowanie tradycyjnych pieców węglowych. Niepodważalną zaletą tego biopaliwa, jest niższa cena w porównaniu z zastosowaniem innych rodzajów ogrzewania. W związku z tym piec na pellet stanowi opłacalny zakup, jednak ważne jest, aby stosować do niego jedynie paliwo wysokiej jakości. Ogrzewanie pelletem nieustannie zyskuje na popularności wśród osób ceniących bezpieczne rozwiązania wykorzystywane w gospodarstwach domowych i pomieszczeniach firmowych. Dodatkowym atutem, jaki posiada pellet, jest komfort i wygoda użytkowania. Zastosowanie podajników w kotłach sprawia, że działają one praktycznie bezobsługowo. Użytkownik musi jedynie podkładać opał i usuwać regularnie popiół, który powstaje w niewielkiej ilości, gdyż w pellet jest materiałem, który niemal w całości ulega spalaniu.

Jaki pellet wybrać, na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Przeglądając fora i strony internetowe można zauważyć, że opinie o pellecie są niezwykle pozytywne. Dzięki temu paliwo to cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wynikają one m.in. z komfortu, jakie niesie ze sobą zastosowanie tego typu ogrzewania, gdyż jest to rozwiązanie, które przyczynia się do zminimalizowania emisji spalin do atmosfery. Spalanie pelletu to proces generujący tylko tyle CO2 ile drzewo zaabsorbowało go przez swój cykl życia. Pellet opałowy powinien być wytwarzany tylko z czystych trocin lub wiórów tartacznych pozbawionych zanieczyszczeń. Dodatkowo ważne jest, aby spełniał on pewne normy świadczące o jego najwyższej jakości. Dobry pellet powinien mieć nadany certyfikat DIN PLUS o klasie EN plus A1. Jego nadanie świadczy o tym, że kaloryczność pelletu jest wysoka, a ponadto nie wpływa on negatywnie na stan pieca. Ponadto opał dobrej jakości przyczynia się do powstania tylko niewielkiej ilości popiołu. Od tych parametrów uzależniona jest cena pelletu, która u nas jest atrakcyjna.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet- renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Pellet drzewny posiadający certyfikat EN Plus A1 to bezpieczne paliwo grzewcze posiadające formę sprasowanych trocin. Warto zaznaczyć, że produkcja pelletu także nie oddziałuje negatywnie na środowisko, ponieważ opał wytwarzany z trociny drewna iglastego i emituje znikomą ilość CO2 do atmosfery. Staramy się dotrzeć do jak najszerszego grona klientów i prowadzimy sprzedaż pelletu na terenie wielu miast w Polsce w tym także w Świdnicy. Zapoznaj się z naszą ofertą, a przekonasz się, że cena pelletu za tonę jest atrakcyjna.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Świdnica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości pellet drzewny z linii TOP pellet, który dzięki swoim parametrom stanowi doskonały wybór jako ogrzewanie gospodarstw domowych i obiektów firmowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, poszukujących atrakcyjnych rozwiązań cenowych prowadzimy hurt pellet, jak i sprzedaż detaliczną. Ceny hurtowe pelletu są atrakcyjne i są gwarancją wysokiej jakości surowca. Wysoką wartość opałowa, niska zawartość popiołu i wilgoci oraz opłacalność eksploatacji to cechy, które sprawiają to ogrzewanie przy pomocy pelletu, zyskuje coraz większe grono zwolenników.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do