phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Woźnikach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Woźnikach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który potwierdza wyższość sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz audytom dotyczącym jakości nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się wykorzystaniem jedynie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na na przykład niewielką spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych dostawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej jakości tego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Woźnikach oraz wielu regionach Polski, utrzymując jego idealną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez naszą firmę pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie domu czy firmy to jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych czynników. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest cenione w szczególności wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy również zapomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Woźniki prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz uznaniem, które stale rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego typu opał odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy w szczególności wybierać materiały z odpowiednimi poświadczeniami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła w trakcie spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Woźnikach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Opał odznacza się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Należy również wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na przyrodę, gdyż to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne warunki współpracy, jak również przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Woźnikach oraz w całym kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Woźniki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła w obrębie pomieszczeń prywatnych oraz budynków biznesowych, gdyż to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do