phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nisku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nisku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niską spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko sprawdzonych sprzedawców trociny, dzięki czemu mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Nisko oraz całym kraju, utrzymując jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Naturalne i niezawodne ogrzewanie mieszkania bądź firmy to jedno z kluczowych zagadnień na czas zimy, który wiąże się w szczególności z poszukiwaniem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę istotnych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane szczególnie wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo odznaczało się najwyższą jakością. Tylko w taki sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Nisko prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – jakie aspekty są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego typu materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie użytkowania, jak też różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów do otoczenia, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością opału, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za idealną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury w trakcie spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Nisku serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, jako że to opał wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady współpracy, a jednocześnie przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Nisko oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nisko

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to zawsze udany wybór. Można go zastosować do ogrzewania domów, mieszkań i budynków przemysłowych, jako że to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Długotrwałe doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do