phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Tucholi.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Tucholi i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem tylko materiałów pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co oznacza między innymi minimalną spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych dostawców trocin, wskutek czego mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy tego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Tucholi oraz całym kraju, utrzymując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne ogrzewanie mieszkania bądź innego budynku stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach ten opał zdobywa coraz większą popularność ze względu na parę kluczowych czynników. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi metodami, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest pożądane w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy bądź awarii. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Tucholi realizujemy od dawna – zapraszamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zainteresowaniem, które stale się rozwija. Nie jest to zaskoczenie, jako że taki materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas spalania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W trakcie wyboru pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by w szczególności wykorzystywać materiały z właściwymi oznaczeniami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest niezawodne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury na etapie spalania, które jednolicie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Tucholi serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się świetną wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy także powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na środowisko naturalne, gdyż jest to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady współpracy, jak również przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Tuchola oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Tuchola

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi doskonały wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków przemysłowych, ponieważ to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do