phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bierutowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bierutowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz audytom jakościowym stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem jedynie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co zapewnia na przykład niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych sprzedawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Bierutów oraz całym kraju, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy używania pelletu

Przyjazne środowisku i bezpieczne ogrzewanie domu lub firmy stanowi jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem solidnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zdobywa coraz większe uznanie z kilku kluczowych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi surowcami, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione zwłaszcza w przypadku osób oczekujących minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak można uchronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszelkie obecne wytyczne, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy również zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Bierutowie prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do kupna opału oraz do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością i uznaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki opał odznacza się ekonomią oraz ekologią spalania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu ważne jest, by zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Należy w szczególności wybierać produkty z odpowiednimi oznaczeniami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równomierny sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Kupujących w Bierutowie serdecznie zachęcamy do kupna produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Paliwo odznacza się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady partnerstwa, jak też optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Bierutowie oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bierutów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Można go użyć do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków biznesowych, ponieważ jest to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do