phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Czyżewie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Czyżewie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu stale przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem jedynie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co zapewnia między innymi minimalną podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zweryfikowanych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Czyżew oraz całym kraju, zapewniając jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez naszą firmę pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania bądź innego budynku to jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który wiąże się na przykład z zakupem wydajnego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje na coraz większej popularności przez kilka istotnych czynników. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, ze względu na to jest cenione zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy również zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Czyżew realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do kupna produktu oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że tego typu materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko podczas użytkowania, a także szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy w szczególności kupować produkty z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pokojach. Kupujących w Czyżewie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet wyróżnia się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, gdyż jest to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki współpracy, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Czyżew oraz na terenie całego kraju – już teraz zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Czyżew

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet drzewny to idealny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań i budynków biznesowych, gdyż to opał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do